Aygaz Dönüşümcü Kulübü

Dönüşümcü Kulübü

Otogaz dönüşümü, benzinle çalışan otomobillere takılan cihazlar sayesinde aracın otogazla çalışmasını sağlayan bir işlemdir. Bu işlem, günümüzde aracın mevcut parçalarına müdahalede bulunmadan, yarım gün içerisinde tamamlanabilmektedir. Güvenli ve kaliteli bir otogaz dönüşümü için, TSE’den Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahip olan 1.000 civarındaki dönüşüm atölyesinden biri tercih edilmelidir.

Aygaz, otogaz sektörünün lideri olmasının sorumluluğuyla otogaz dönüşümü ile ilgili her türlü konuda sizlere yardımcı olmak ve her türlü sorunuza cevap bulmak amacıyla Aygaz Dönüşümcü Kulübü’nü kurdu.

Kulüp, Türkiye’nin her yerine yayılmış ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahip olan 650 dönüşümcü üyesiyle sizleri bir araya getirerek dönüşüm ve bakım işleminin güvenilir adreslerde TSE standartlarına uygun yapılmasını teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Aşağıdaki linke tıklayarak Aygaz Dönüşümcü Kulübü web sitesi üzerinden, size en yakın dönüşümcü üyeye ulaşabilir, araç dönüşümünüzü ya da LPG’li araç bakımınızı yaptırabilir ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

AYGAZ DÖNÜŞÜMCÜ KULÜBÜ GİRİŞ

Aygaz tescilli ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır. © 2013 Aygaz A.Ş.