Kampanyalar

 • Mogaz - WorldCard Kampanyası

  Mogaz - WorldCard Kampanyası

  15 Mart 2017 – 15 Haziran 2017 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Yapı Kredi World Üye işyeri olan ADANA, AFYONKARAHİSAR, AĞRI, AKSARAY, ANKARA, ANTALYA, ARTVİN, AYDIN, BALIKESİR, BARTIN, BATMAN, BİLECİK, BİTLİS, BURSA, ÇANAKKALE, ÇORUM, EDİRNE, ERZİNCAN, ERZURUM, ESKİŞEHİR, GAZİANTEP, GİRESUN, GÜMÜŞHANE, HATAY, IĞDIR, ISPARTA, İSTANBUL, İZMİR, KAHRAMANMARAŞ, KARABÜK, KARAMAN, KARS, KASTAMONU, KAYSERİ, KIRKLARELİ, KOCAELİ, KONYA, MANİSA, MARDİN, MERSİN, MUĞLA, NİĞDE, ORDU, OSMANİYE, RİZE, SAKARYA, SAMSUN, SİVAS, TEKİRDAĞ, TRABZON, UŞAK, VAN, YALOVA VE ZONGULDAK il sınırları içerisindeki Aygaz Tüplügaz, Mogaz Tüplügaz ve Lipetgaz Tüplügaz bayilerinden, Worldcard’la farklı günlerde yapılacak tüp alışverişlerinde ilk 50 TL’lik alıma 10 TL, ikinci 50 TL alıma 15 TL olmak üzere toplamda 25 TL puan hakkı kazanılacaktır veya 5 taksitte ödeme yapılabilecektir. Kampanya peşin alışverişlerde geçerlidir, taksitli alışverişler kampanyaya dahil değildir. Aynı gün kampanya koşulunu sağlayan ilk işlem geçerlidir. Kampanya şartlarını uygulayan tüketicilere online olarak 25 TL puan yüklenecektir. Kampanyaya World Business kart dahildir. Banka kartı dahil değildir. Kampanyaya, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Kampanyada minimum alışveriş tutarı 50 TL’dir. Worldpuan ile yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Detaylar için www.worldcard.com.tr, 444 0 444 ve www.mogaz.com.tr, Mogaz İletişim Hattı: 444 5 999.

 • Güvenlik Kampanyası

  Güvenlik Kampanyası

  Kampanya tarihleri boyunca dedantör, 1,5 metrelik hortum ve 2 kelepçeden oluşan güvenlik seti 21 TL’dir. Kampanya, 01 Haziran- 30 Eylül 2017 tarihleri arasında eski dedantörünü getiren müşteriler için kampanyaya katılan Aygaz ve Mogaz bayilerinde geçerlidir.

 • Mogaz Worldcard KampanyasıMogaz Worldcard Kampanyası

  Mogaz Worldcard Kampanyası

  01 Nisan 2018 –30 Haziran 2018 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Yapı Kredi World Üye işyeri Antalya, Isparta, Afyonkarahisar, Burdur, Malatya, Elazığ, Mardin, Diyarbakır, Batman, Van, Gaziantep, Kilis, Kahramanmaraş, Adıyaman, Adana, Hatay, Osmaniye, Eskişehir, Bolu, Karabük, Kütahya, Kastamonu, Zonguldak, İstanbul, Ankara, Bursa, Sakarya, Kocaeli, Bilecik, Yalova, Balıkesir, İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çankırı, Karaman, Çorum, Kırıkkale, Konya, Kayseri, Aksaray, Niğde, Ağrı, Artvin, Erzurum, Ordu, Rize, Samsun, Tokat, Trabzon il sınırları içerisindeki Aygaz Tüplügaz, Mogaz Tüplügaz ve Lipetgaz Tüplügaz bayilerinden, farklı günlerde yapılacak tüp alışverişlerinde ilk 50 TL’lik alıma 10 TL, ikinci 50 TL alıma 15 TL olmak üzere toplamda 25 TL puan hakkı kazanılacaktır veya 5 taksitte ödeme yapılabilecektir. Kampanya peşin alışverişlerde geçerlidir taksitli alışverişler kampanyaya dahil değildir. Aynı gün kampanya koşulunu sağlayan ilk işlem geçerlidir. Kampanya şartlarını uygulayan tüketicilere online olarak 25 TL puan yüklenecektir. Kampanyaya World Business kart dahildir. Banka kartı dahildir. Kampanyaya, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Kampanyada minimum alışveriş tutarı 50 TL’dir. Worldpuan ile yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

 • Maximum Kredi Kartı Kampanyası Maximum Kredi Kartı Kampanyası

  Maximum Kredi Kartı Kampanyası

  Kampanyamız sadece Amasya, Bartın, Bingöl, Bitlis, Çanakkale, Denizli,Düzce,Kırşehir, Mersin, Muş, Nevşehir, Siirt, Sinop, Tunceli ve Uşak illerinde yer alan Maximum anlaşmalı Mogaz Tüplügaz bayilerinden Maximum POS cihazları üzerinden yapılacak işlemlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında Maximum kart sahiplerine, tek seferde yapılacak 55 TL ve üzeri ilk peşin ev tüpü alışverişine 10 TL, farklı günlerde yapılacak 55 TL ve üzeri ikinci peşin ev tüpü alışverişine 15 TL, toplam 25 TL MaxiPuan hediye edilecek veya ilave 2 taksit fırsatı sunulacaktır. İlave MaxiPuanlar 9 Temmuz tarihinde yüklenecek olup son kullanım tarihi 23 Temmuz 2018’dir. Kampanya müşteri bazında olup bir müşterimiz en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilecektir. Kampanyamıza Bankamatik Kartı, Maximiles, MercedesCard ve Maximum Programına Dahil Ziraat Bankası Kredi Kartları dahil olup Maximum Aidatsız kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kartlar ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.

 • Mogaz - Arçelik Kampanyası

  Mogaz - Arçelik Kampanyası

  Kampanya kapsamında, 31.12.2017 tarihine kadar Arçelik marka ocak veya fırın satın alanlara Aygaz Tüplügaz ve Mogaz Tüplügaz bayilerinin birinden 01.03.2018 tarihine kadar yapacakları 12 kg.’lık ilk ev tüpü alışverişlerinde 1 adet metal dedantör ile 1 adet güvenli bağlantı seti (1 adet hortum ve 2 adet kelepçe) hediye edilecek ve gaz bedelinde KDV dahil 10 TL indirim uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya broşüründe belirtilen kampanya şifresinin alışveriş sırasında bayiye bildirilmesi gerekmektedir. Kampanya şifresinin geçerli olması durumunda kampanyadan yararlanılabilir. Bir müşteri kampanyadan sadece bir kere yararlanabilir. Kampanya sadece Aygaz ve Mogaz markalı ev tüpü alışverişinde geçerlidir. 01.03.2018 tarihine kadar kullanılmayan şifreler kendiliğinden geçersiz olacaktır. Bu kampanya diğer kampanya veya promosyonlar ile birleştirilemez. Kampanya, 20.000 adet dedantör ve 20.000 güvenli bağlantı seti ile sınırlıdır. Bu kampanya, kampanyaya katılmayı kabul eden tüm Aygaz Tüplügaz ve Mogaz Tüplügaz bayilerinde geçerlidir. Kampanya yalnızca ev müşterileri için geçerli olup, kurumsal müşteriler için geçerli değildir. Kampanyaya katılan her ev abonesi bu şartları kabul etmiş sayılır. Aygaz A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 • Mogaz - Beko Kampanyası

  Mogaz - Beko Kampanyası

  Kampanya kapsamında, 31.12.2017 tarihine kadar Beko marka ocak veya fırın satın alanlara; Aygaz Tüplügaz ve Mogaz Tüplügaz bayilerinin birinden 01.03.2018 tarihine kadar yapacakları 12 kg.’lık ilk ev tüpü alışverişlerinde 1 adet metal dedantör ile 1 adet güvenli bağlantı seti (1 adet hortum ve 2 adet kelepçe) hediye edilecek ve gaz bedelinde KDV dahil 10 TL indirim uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya broşüründe belirtilen kampanya şifresinin alışveriş sırasında bayiye bildirilmesi gerekmektedir. Kampanya şifresinin geçerli olması durumunda kampanyadan yararlanılabilir. Bir müşteri kampanyadan sadece bir kere yararlanabilir. Kampanya sadece Aygaz ve Mogaz markalı ev tüpü alışverişinde geçerlidir. 01.03.2018 tarihine kadar kullanılmayan şifreler kendiliğinden geçersiz olacaktır. Bu kampanya diğer kampanya veya promosyonlar ile birleştirilemez. Kampanya, 20.000 adet dedantör ve 20.000 güvenli bağlantı seti ile sınırlıdır. Bu kampanya, kampanyaya katılmayı kabul eden tüm Aygaz Tüplügaz ve Mogaz Tüplügaz bayilerinde geçerlidir. Kampanya yalnızca ev müşterileri için geçerli olup, kurumsal müşteriler için geçerli değildir. Kampanyaya katılan her ev abonesi bu şartları kabul etmiş sayılır. Aygaz A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 • Evlilik Kampanyası

  Evlilik Kampanyası

  Kampanya kapsamında, son bir yıl içerisinde evlenen çiftler, evlilik cüzdanlarında isimlerinin, fotoğraflarının ve evlenme tarihlerinin bulunduğu ilk iki sayfanın fotokopisini tüpgaz siparişinde servis görevlisine vererek,Aygaz Tüplügaz ve Mogaz Tüplügaz bayilerinden 31.12.2017 tarihine kadar yapacakları 12 kg.’lık ilk ev tüpü alışverişine bir adet metal dedantör ile bir adet güvenli bağlantı seti (1 adet hortum ve 2 adet kelepçe) hediyesiyle, tüpgaz fiyatında KDV dahil 10 TL indirim kazanacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için 444 5 999 no’lu Mogaz Hizmet hattının aranarak kayıt yaptırılması gerekmektedir. Kampanya şifresinin alışveriş sırasında bayiye bildirilmesi gerekmektedir. Kampanya şifresinin geçerli olması durumunda kampanyadan yararlanılabilir. Bir müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Kampanya sadece Mogaz markalı ev tüpü alışverişinde geçerlidir. Kampanya 31.12.2017 tarihine kadar, kampanya şifreleri 01.03.2018 tarihine kadar geçerlidir. 01.03.2018 tarihine kadar kullanılmayan şifreler kendiliğinden geçersiz olacaktır. Bu kampanya diğer kampanya veya promosyonlar ile birleştirilemez. Kampanya, 2.000 adet dedantör ve 2.000 adet güvenli bağlantı seti ile sınırlıdır. Bu kampanya, kampanyaya katılmayı kabul eden tüm Aygaz Tüplügaz ve Mogaz Tüplügaz bayilerinde geçerlidir. Kampanya yalnızca ev müşterileri için geçerli olup, kurumsal müşteriler için geçerli değildir. Kampanyaya katılan her ev abonesi bu şartları kabul etmiş sayılır. Aygaz A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 • Tüp Fakültesi Kampanyası

  Tüp Fakültesi Kampanyası

  Kampanya kapsamında üniversite öğrencilerine, üniversite kimlik fotokopisi ile birlikte Aygaz ve Mogaz bayilerimizden yapacakları 12 kg’lık ilk ev tüpü alışverişinde 1 adet metal dedantör ile 1 adet güvenli bağlantı seti (1 adet hortum ve 2 adet kelepçe) hediye edilecek ve ev tüpünde KDV dahil 10 TL indirim uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya broşüründe belirtilen kampanya şifresinin alışveriş sırasında bayiye bildirilmesi gerekmektedir. Kampanya şifresinin geçerli olması durumunda kampanyadan yararlanılabilir. Bir müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Kampanya sadece Aygaz ev tüpü alışverişinde geçerlidir. Bu kampanya diğer kampanya veya promosyonlarla birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanya 31.12.2017 tarihine kadar, kampanya şifreleri 01.03.2018 tarihine kadar geçerlidir. 01.03.2018 tarihine kadar kullanılmayan şifreler kendiliğinden geçersiz olacaktır. Kampanya, 5.000 adet dedantör ve 5.000 güvenli bağlantı seti ile sınırlıdır. Bu kampanya, kampanyaya katılmayı kabul eden Aygaz ve Mogaz bayilerimizde geçerlidir. Kampanya yalnızca ev müşterileri için geçerli olup, kurumsal müşteriler için geçerli değildir. Kampanyaya katılan her ev abonesi bu şartları kabul etmiş sayılır. Aygaz A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Duyurular

 • Beşiktaş Mogaz Hentbol Takımı Sponsorluğu - Facebook YarışmasıBJK için en beğenilen 20 tribün sloganının yaratıcıları, BJK Futbol Takımı antrenmanını izleme ve sporcuların imzalı formalarını kazanma şansı yakalıyor.

  Beşiktaş Mogaz Hentbol Takımı Sponsorluğu - Facebook Yarışması

  1. Mogaz Facebook sayfası üzerinden gerçekleştirilecek olan “Şampiyonluk Yolunda” isimli kampanya, Aygaz A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. 2. Bu kampanya, 26.04.2017 (00:01) tarihinde başlayarak 02.05.2017(23:59) tarihinde sona erecektir. 3. Kampanya tarihleri arasında Aygaz A.Ş.’ye ait www.facebook.com/MogazOtogaz (ücretsiz) internet adresine girip Aygaz’ın Beşiktaş Jimnastik Kulübü sponsorluğu ile ilgili tanıtımları inceleyip Beşiktaş için tribün sloganlarını gönderenler kampanyaya dahil edilecektir. Kazanan talihliler duyurulduktan sonra ad, soyad, telefon ve adres bilgilerini Mogaz Facebook sayfası üzerinden özel mesaj yoluyla iletmeleri gerekmektedir. 4. Jüri seçimiyle belirlenecek 20 kişi, Beşiktaş Nevzat Demir tesislerine ziyaret gerçekleştirecek ve forma ikramiyesi kazanacak. Jüri, beğendiği sloganları 05.05.2017 tarihine kadar seçecek olup kazanan talihliler, 05.05.2017 tarihinde www.facebook.com/MogazOtogaz internet sitesinde duyurulacaktır. 5. Aygaz A.Ş., kazanan talihlilerle ilettikleri telefon numarası aracılığıyla iletişime geçecektir. 6. Şehir (İstanbul) dışından gelecek kazanan talihlilerin, yol/ulaşım/konaklama vb. tüm masraflar Aygaz A.Ş.’ye ait değildir. 7. Kampanya için hizmet veren firmaların çalışanları ve 1. derece yakın akrabaları, Aygaz A.Ş. ve/veya grup şirket çalışanları kampanyaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez. 8. Kampanya kapsamında verilecek tüm ödüllerin satın alınması ve gönderilmesi esnasında ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme ve/veya sorundan Aygaz A.Ş. sorumlu tutulamaz. 9. “Şampiyonluk Yolunda” kampanyası, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz. 10. “Şampiyonluk Yolunda” kampanyası kullanıcıları, proje sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, uygulamaya yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını ve bu hususlara ilişkin tüm sorumluluğun kendilerinde olduğunu kabul ederler. Aksi takdirde; Aygaz A.Ş.’nin bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu edilir. 11. Aygaz A.Ş., bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. 12. Aygaz A.Ş., kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Aygaz A.Ş.’nin sorumluluğunda değildir. 13. Aygaz A.Ş., uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı geri çevirme ve haksız rekabete yol açan kullanıcıyı diskalifiye etme yetkisine sahiptir. Aygaz A.Ş. bu kişi ve/veya kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar. 14. Kampanyaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler. 15. Kazanılan ödül nakde çevrilemez, değiştirilemez ve başka bir kişiye devredilemez. 16. Bu kampanya Aygaz A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 07.04.2017 tarihli ve 58259698-255.05.02/816-2202 sayılı izni ile kapsamı dışında düzenlenmiştir. 17. “Şampiyonluk Yolunda” uygulamasına katılanlar yukarıda belirtilen kampanya şartnamesini kabul etmiş sayılırlar. Aygaz A.Ş. tek taraflı olarak kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Çağlayan Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır. 18. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılsa dahi, hediye kazanamazlar.

Aygaz tescilli ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır. © 2013 Aygaz A.Ş.