Tüpgaz Bilgilendirme

Eğitimler

Abone Servis ve Sipariş Görevlileri Eğitim Programı: Çalışanlarının bilgi ve beceri düzeylerini geliştirmek, tüketicilere daha iyi ve güvenli hizmet vermek üzere sürekli olarak eğitimler düzenlemektedir. Eğitimlerde LPG ile ilgili teknik bilgiler verilmekte, tüplerin güvenli bir şekilde kullanıma sunulması pratik eğitimlerle desteklenmektedir.

Her yıl Türkiye’nin 81 ilinde bulunan tüm Abone Servis ve Sipariş Görevlileri'ne, özel olarak tasarlanan Eğitim Tırı’nda düzenli olarak eğitimler verilmektedir. Yapılan eğitimlerin sonucunda, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, güleryüzlü, insanlara ve çevreye saygılı hizmet personeli yetiştirmenin yanında, müşterilerimizle temas noktası olan çalışanlarının Aygaz kültürüne, kurumsal değerlerine ve vizyonuna daha fazla sahip çıkması ve müşteri bağlılığı yaratan bir takım olması amaçlanmaktadır.

Bayi Eğitim Programı Bayi eğitim programı kapsamında düzenli olarak yapılan eğitimlerle, bayi sahiplerinin ve yöneticilerinin iş ve yönetim becerilerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir. Bu eğitim programı ile bayilerin hem iş hem de özel yaşamlarında çok önemli bir değişim süreci başlatılmıştır. Eğitim sonucunda bayilerin müşteri memnuniyetini ilke olarak kabul etmeleri, iş yaşamının bütünlüğü içinde ekip olmanın ve çalışanlarını aile gibi görmenin önemini kavramaları amaçlanmaktadır.

Nakliye ve Tanker Operatörleri Eğitim Programı: Tüpgaz nakliye ve tanker operatörlerinin, sürüş kabiliyeti yüksek, teknik bilgilere sahip, saygılı, taşıdığı sorumluluğun farkında olan, bilinçli ve temsil ettiği kurumun kültürüyle kurumsal değerlerine ve vizyonuna daha fazla sahip çıkan çalışanlar haline gelmeleri amaçlanmaktadır. Mogaz tanker filosunda görev alan operatörlerinin kurum içi ve mevzuatın gerektirdiği eğitimlerin yanı sıra mesleki becerilerini geliştirmeye yönelik, karayollarında emniyetli ve güvenli araç kullanmaları amacıyla Anti-Skid ve Roll-Over eğitimleri verilmektedir.

Aygaz tescilli ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır. © 2013 Aygaz A.Ş.