Avantajlar Dünyası

Mogaz Avantajlarından
Nasıl Faydalanırım?

İki şekilde faydalanabilirsiniz: • Mogaz Kart üyesi olmak için Paro üyesi Mogaz bayilerinden kart talebinde bulunmanız yeterlidir. Ayrıca parolu kartlardan birisine sahip olmak için kapısında mavi yıldız gördüğünüz katılımcı paro üyesi satış veya servis noktalarına uğrayabilirsiniz. Dilerseniz Mogaz Hizmet hattı 444 5 999’u arayın, kartınızı adresinize gönderelim.

• Mogaz Kart sadece bir avantaj kart olup yıllık üyelik aidatı gibi herhangi bir masraf içermez.

• Dilerseniz kart sahibi olmadan sadece cep telefonunuzu kullanarak Mogaz avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bunun için;

Paro Mobil Nedir? Paro Mobil, Parolu kartınız olsun ya da olmasın alışverişlerinizde sadece cep telefonunuzu kullanarak Paropuan kazanıp harcamanızı, indirim ve hediyeler kazanmanızı sağlar. Paro Mobil'i kullanarak, Paropuan durumunuzu görebilir, Paro üyesi şirketlerdeki güncel ve sadece size özel kampanyaları takip edebilirsiniz.

Paro Mobil’i nerelerde ve nasıl kullanırım? Paro Mobil hizmetinden ilk etapta, Beta, Chicco, Forever New, Koçtaş, Sarar ve Yurtiçi Kargo üye işyerleri noktalarında yararlanabilirsiniz. Tüm bu üye işyeri noktalarından kazandıklarınızı, Parolu kart kullanmadan da sadece cep telefonunuz ile harcayabileceksiniz! Paro Mobil uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra Parolu kartınızı Ana menüdeki "Parolu Kartlar" bölümünden uygulamaya kaydedebilirsiniz. Maximum 5 farklı kart yükleyebilirsiniz. Eğer Parolu kartınız yoksa "Parolu Kartlar" bölümündeki"Paro Mobil Kart" seçeneğini kullanarak kendinize bir Parolu kart oluşturabilirsiniz. Bundan sonra tek yapmanız gereken, ödeme yaparken "Kart işlemleri" seçeneğinden, kullanmak istediğiniz kartı seçip, "Kullan" butonuna basarak, size verilen tek seferlik şifreyi ve cep telefon numaranızı, başında sıfır olmadan kasiyere söylemenizdir. Her alışveriş için yeni bir şifre yaratmanız gerekmektedir.

Aygaz tescilli ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır. © 2013 Aygaz A.Ş.